BROKER Sp. z o.o. - kredyty, leasing, ubezpieczenia, samochody, nieruchomości kredyty... ubezpieczenia... leasing...     
Prościej niż w każdym banku
 
Nasi partnerzy


BROKER Sp. z o.o. jest firmą doradczą działającą na rynku finansowym od 1989 roku. Naszym klientom indywidualnym pomagamy sfinansować zarówno cele mieszkaniowe jak i inne potrzeby konsumpcyjne.

Korzystając z doświadczeń czterech osób działających na rynku finansowym zdecydowaliśmy się stworzyć Biuro Doradztwa Kredytowego. W marcu 2004 roku, jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, otworzyliśmy swoje pierwsze biuro w Tomaszowie Mazowieckim. W najbliższych planach otwarcie biur w Piotrkowie Tryb., Opocznie i Zgierzu.

Swoją siłę budujemy na indywidualnym podejściu do potrzeb klienta przedstawiając nasze hasło „PROŚCIEJ NIŻ W KAŻDYM BANKU!”, za czym idą: najlepsze produkty oferowane przez banki, fachowe doradztwo, obsługa na wysokim poziomie oraz uczciwość w doborze produktu.

Bardzo dobre relacje i długoletnia współpraca z Bankami umożliwiły nam stworzenie produktów, które w 100% zaspokoją potrzeby naszych klientów i ich rodzin.

Solidnym fundamentem naszej działalności jest wszechstronna znajomość rynku i mechanizmów finansowania.

Klient powierzając nam swoje potrzeby i oczekiwania - uzyskuje pewność zrealizowania najlepszych, indywidualnych rozwiązań.

© Broker ▪ Sp. z o.o. ▪ Rok założenia 1989 Designed by GoliWeb